ZVIJER IZ VINJANA

Samo Ronaldo ispred Rebića
Objavljeno 29. lipnja, 2020.
Ante Rebić zabio je u nedjelju vodeći gol za Milan u pobjedi protiv Rome (2:0), osmi u posljednjih devet utakmica.

- Zbog Ante Rebića navijači Milana ne trebaju tugovati za Zlatanom Ibrahimovićem - piše u jučerašnjem broju talijanski Tuttosport uz dodatak kako je hrvatski nogometaš u kratko vrijeme postao ljubimac navijača Milana koji bi najviše voljeli da još dugo ostane na San Siru.

Rebić je nakon Nove godine eksplodirao i zabio osmi gol u talijanskom prvenstvu od 18 Milanovih (dodao jedan i u kupu). Za svaki mu je trebalo u prosjeku 79 minuta, a ispred njega je samo Juventusov Cristiano Ronaldo s prosjekom od 69 minuta. Iza njega su Atalantin Josip Iličić (89) i Lazijev Ciro Immobile (95), najbolji strijelac lige s 28 golova.

Zbog odličnih igara i efikasnosti "rossoneri" žele otkupiti Rebićev ugovor od Eintrachta, Nijemci traže 25 milijuna eura, ali Milanu se nikamo ne žuri jer posudba traje još godinu dana i žele smanjiti cijenu.

Trener Milana Stefano Pioli također hvali Rebića, kaže kako je odličan, fizički jak i tehnički kvalitetan, ali može se još poboljšati. I. Li.