PRIJATELJSKA UTAKMICA DRUGOLIGAŠA

Bijelo-plavi II slavili kod Cibalije u Vinkovcima
Objavljeno 7. srpnja, 2020.
Drugoligaške momčadi Cibalije i Osijeka odigrale su u Vinkovcima prvu pripremnu utakmicu. Uspješnija je na kraju bila druga momčad NK Osijek, koja je slavila s 2:1. Gosti su poveli preko Šaronje u 19. minuti. Izjednačio je Živković pred kraj prvog poluvremena (43.), a pobjedu Osijeku II donio je Mišković u 75. minuti.

Cibalia je nastupila u sastavu: Đaković, Nikolić, Lovrić, Karaula, Čuljak, Šarić, Svetić, Miljanić, Tovilović, Bajić i Živković, a u drugom poluvremenu prigodu su dobili: Petrović, Bilić, Oršolić, Lovrić, Do. Janović, Diyoke, Kukrika, Sušić, Baraban, Kozić i Da. Janović.

Za Osijek su igrali: Barešić, Gačić, Barišić, Magdić, Pavičić, Dujmović, Babin, Mekić, Prpić-Bosanac, Kuprešak i Šaronja. U nastavku susreta zaigrali su: Kolić, Stanić, Almeida, Benić, Andrašec, Stranput, Ljubić, Vinogradac, Jošćak, Mišković i Durdov. K.L.