NAKON GODINU DANA RIVALI OPET ZAJEDNO, ALI U VIŠEM RANGU

Punitovačkoj Slavoniji pripao općinski derbi
Objavljeno 14. studenog, 2019.
Nakon godinu dana ponovno su međusobno igrali stari rivali, ovaj put u prvenstvenom susretu Prve županijske nogometne lige osječko-baranjske. Bio je to nogometni praznik u Josipovcu Punitovačkom gdje je domaći Omladinac na igralištu Drljak ugostio Slavoniju iz susjednih Punitovaca. U općinskom derbiju više razloga za slavlje imali su Punitovčani koji su potvrdili kako odlično igraju u gostima i pobjedom od 0:2 odnijeli sav plijen kući. U dobroj, fer i korektnoj utakmici, bez incidenata, uz samo tri javne opomene, dvije za domaćine i jednu za goste, Punitovčani su bili puno efikasniji i zasluženo slavili. Prvi dio susreta završio je bez pogodaka, da bi domaćine u 75. minuti načeo Marošević, a konačnih 0:2 postavio je Kovačević pet minuta prije kraja dvoboja. Sudačka trojka Plantosar (Darda), Đerđ (Darda) i Nađ (Osijek) dobro je obavila posao, a općinski derbi imao je i treće poluvrijeme, odnosno druženje i zajedničku večeru klubova uz sponzorstvo Općine Punitovci. S Ž.