#Istra 1961
SAČEKUŠA
Napadnuti navijači Istre 1961 koji su se vraćali s utakmice u Osijeku
Osijek - Istra 1961
Puljani opet odnijeli cijeli plijen s Opus arene: "Crna mačka" očitala još jednu lekciju Bijelo-plavima
LOV NA BODOVE
Bessone promijenio Osijekovo lice, sada želi potvrdu protiv Istre
VRLO NEUGODAN GOST
Istra 1961 Osijeku je prava „crna mačka”, Puljani na Opus Areni slavili čak tri puta
VELIKA PRILIKA
Tri pobjede mogle bi Bijelo-plave učvrstiti u borbi za Europu
ŽELE DOBRU ATMOSFERU
Kohorta ima svoje akcije prije susreta s Istrom na Opusu
AKCIJA na opus areni
NK Osijek pušta ulaznice po 5 eura za Istru: Akcija traje do subote, a odaziv navijača je odličan
SUCI NISU VIDJELI NIŠTA SPORNO
Komisija potvrdila: Istra 1961 oštećena na Poljudu za penal
HNL
/Video/ Istra 1961 - Lokomotiva 2-3, VAR dvaput pomogao gostima
STO NIJANSI NEMOĆI
Bijelo-plavi još jednom teško razočarali: Način na koji Osijek igra postaje bolna tragikomedija
NA OPUS STIŽE ISTRA 1961
Igramo važnu utakmicu, ali to nam ne smije biti opterećenje, nego poticaj
PRED NOVOM “MEČ-LOPTOM”
Sve ovosezonske utakmice s Puljanima bile su posebne
Skočili na 6. mjesto
Istra 1961 prekinula crni niz: Prevljak s dva gola srušio Slaven Belupo
tri boda U PULI
Smanjen zaostatak za susjedom: Vukovarcima u genima da se odbijaju predati
SUPERSPORT HNL
Istrani šokirali Riječane u Derbiju della Učka
POBJEDA NA “DROSINI”
Osijek je sad sposoban pobjeđivati - “na mišiće”
Učitaj više