BEZ POBJEDNIKA U VINKOVCIMA

Mazalović zabio svojima, Knežević spasio Cibaliju od poraza
Objavljeno 27. veljače, 2021.
Nije uspjela Cibalia ostvariti i drugu uzastopnu pobjedu te tako potvrditi tri boda od prošlog kola iz Čakovca. U susretu dva bivša prvoligaša nije bilo pobjednika. Zaprešićki Inter u Vinkovcima je stigao i do vodstva premda su imali rijetke izlete pred suparnički kazneni prostor. No, tijekom jednoga takvoga, stigli su do pogotka. Udarac iz kuta izveo je Dobrić, Dunić je s prve vratnice prebacio loptu na drugu, a ondje je usamljeni Mazalović, po sistemu tko će kome ako ne svoj svome, zabio za gostujuće vodstvo - 0:1. Zaprešićka momčad prednost je držala je do 63. minute. Minutu ranije trener Cibalije Petar Tomić u igru je umjesto Diyokea i Galića ubacio Bubnjara i Kneževića, koji je u svom prvom kontaktu s loptom pogodio za izjednačenje. Knežević je zabio s vrha peterca nakon asistencije Perić-Komšića. Do kraja susreta, činilo se kako Cibalia ima vremena preokretom doći do nova tri boda što je bio slučaj u Čakovcu. No, nije tu bilo nekih jako ozbiljnih prigoda za drugi pogodak Cibalije pa je susret završen realnom podjelom bodova s čime nije ispunjena želja u taboru vinkovačkog drugoligaša da već sada, na početku drugog dijela sezone, odmaknu od donjeg doma tablice. K.L.
CIBALIA *1(1)

INTER *1 (1)

VINKOVCI – Stadion HNK Cibalia. Sudac: Denis Plantosar (Darda). STRIJELCI: 0:1 Mazalović (21), 1:1 Knežević (63). ŽUTI KARTONI: Perić-Komšić, Oršolić i Jazvić (Cibalia), Dunić i Goričan (Inter). Crvenih kartona nije bilo.

CIBALIA: Đaković, Nikolić (od 83. Tia), Oršolić, Karabatić, Ciprić (od 14. Rugašević), Diyoke (od 62. Bubnjar), Baltić, Galić (od 62. Knežević), Pavlak (od 83. Miljanić), Jazvić i Perić-Komšić.

INTER: Križanović, Barić, Nekić (od 46. Uzelac), Soldo, Dajčer, Mazalović 7, Zdunić, Dunić, Dobrić, Goričan(od 90. Benčić) i Abramović (od 62. Vranjković.