Odlični rezultati i klupska suradnja
Mlade odbojkašice ŽOK-a Osijek, one kadetskog uzrasta, pružile su na kraju sezone sjajne igre i rezultate. Kraj svibnja obilježen je naslovom državnih prvakinja, a potom je stigao i trijumf na međunarodnom turniru Trofej Zagreb – 5. Memorijal “Vinko Dobrić”. Među sedam klubova bila su četiri hrvatska predstavnika, a po jednog su imali Slovenija, BiH i Italija.
Tri dvoboja u skupini Osječanke su dobile s maksimalnih 2:0 (protiv Novog Mesta, Čapljine i Zagreba), a onda su slijedili zahtjevniji ispiti. Onaj polufinalni, protiv Selekcije Primorsko-goranske županije, položen je sa 2:1 (25:18, 22:25, 15:10), a u finalu je ponovo čekao Zagreb. Završni ogled bio je pun preokreta, a okončan je pobjedom Osijeka 3:2 (24:26, 25:19, 21:25, 25:12, 15:12).
Nagradu za MVP turnira dobila je Mia Medić, a Ena Biljan bila je najbolja napadačica. Za ekipu Miodraga Stojakovića i Darka Filipaša igrale su i dvije igračice ŽOK-a Našice, Antea Javorček i Lara Bošnjak, a sezonu su osvajanjem zagrebačkog turnira još zaključile: Dora Lizak, Sara Brđanin, Mari Budiša, Nika Kuna, Ana Korenički, Nika Bokulić, Nina Jukić i Franka Karačić.