Caffe bar Shooko krenuo “sedmicom”, Jugovci bili uvjerljivi s CB 5 Gravijom
Nakon što je u nedjelju, zbog nogometne utakmice Hrvatske i Slovenije, bila jednodnevna pauza, u ponedjeljak je na igralištu kompleksa SD-a Olimpija nastavljen malonogometni turnir Tri kornera penal.
Dnevni program otvorili su cicibani Insight consultinga i ŠNK Višnjevac, a njihov susret završio je bez pogodaka, kao i drugi susret dana, limača Zmajeva i LIO Tigrića. Nije bilo po onoj "ako se po jutru dan poznaje", jer su u kasnijim susretima strijelci pokazali iznimnu učinkovitost. Tako je već pet pogodaka postignuto u susretu momčadi početnika Atomskih komaraca i Nikinih Bosanaca, u kojoj su "komarci" slavili sa 4:1. Pet pogodaka palo je i u susretu mlađih pionira, u kojem je momčad Lokal patriota Caffe bar Ozzy svladala Pink pantere sa 3:2. Jednu od uvjerljivijih pobjeda dana ostvarili su Futsal Lege, koji su u konkurenciji starijih pionira bili bolji od Mexica sa 5:1. Meksiko će inače u četvrtak s Južnom Afrikom otvoriti Svjetsko prvenstvo. Pet komada postigli su i veterani Juga 2 u susretu s momčadi Caffe bar 5 Gravia, koja je ipak susret okončala s dva postignuta pogotka u mreži "jugovaca". Caffe bar Exclusive upisao je pobjedu protiv momčdi Paints Pro u prvoj utakmici seniora odigranoj u skupini B. U skupini C Divers caffe Tenja svladao je Lukenda transporte sa 4:2. Najuvjerljvija pobjeda ostvarena je u posljednjoj utakmici dana, odnosno večeri. Caffe bar Shooko, jedan od kandidata za najviši plasman kod seniora, na startu je svladao momčad Sanitasa sa 7:1. Bio je to susret seniorske skupine D.
Rezultati susreta odigranih u ponedjeljak: cicibani: Insight consulting - ŠNK Višnjevac 0:0; limači: Zmajevi - LIO Tigrići 0:0; početnici: Atomski komarci - Nikini Bosanci 4:1; mlađi pioniri: Pink panteri - Lokal patrioti CB Ozzy 2:3; stariji pioniri: Mexico - Futsal Lege 1:5; veterani: CB 5 Gravia - Jug 2 2:5; seniori: CB Exclusive - Paints pro 3:0, Divers caffe Tenja - Lukenda transport 4:2, CB Shooko - Sanitas 7:1.