Boje Mladosti branilo je osam natjecatelja, kući došli s čak 10 medaljaUSTUPLJENA FOTOGRAFIJA
USTUPLJENA FOTOGRAFIJA
22.9.2024., 17:28
OSJEČANI ODLIČNI U BIJELJINI

Boje Mladosti branilo je osam natjecatelja, kući došli s čak 10 medalja

Članovi Judo kluba Mladost imali su uspješan nastup na velikom međunarodnom turniru “Trophy of the Panther” u Bijeljini (Bosna i Hercegovina) i kući se vratili s više medalja nego što su imali natjecatelja. Nastupilo je više od 600 džudaša iz BiH, Bugarske, Crne Gore, Hrvatske, Slovenije, Srbije i Ukrajine, a osječki klub je predstavljalo osam natjecatelja, koji su osvojili čak deset medalja. Tena Mikulandra bila je najbolja u konkurenciji djevojčica (U14) do 52 kg, a osvojola je i broncu u konkurenciji kadetkinja (U18) do 52 kg. Sara Mikić bila je bez premca kod djevojčica U14 iznad 63 kg, a dvije medalje osvojio je Nikola Hogl. Bio je drugi u konkurenciji dječaka do 14 godina do 73 kg i brončani u konkurenciji kadeta do 73 kg. Brončane medalje u U14 osvojili su Viktor Stanišić do 60 kg, Roko Golob do 73 kg i Borna Mičić iznad 73 kg. Na treće mjesto kod kadetkinja do 57 kg plasirala se Ira Kadić, kao i Esra Imeri, ali u konkurenciji do 63 kg. Roko Golob je kod kadeta do 73 kg bio peti. Mladostaše su u Bijeljini vodili treneri Željko Damjanić i Zoran Malečić.