Ustupljena fotografija
19.9.2024., 20:12
zapažen nastup

Roko Ćurić prvi i u Rumunjskoj

Mladi i iznimno uspješni slatinski hrvač Roko Ćurić imao je zapažen nastup i na međunarodnom turniru Aurel Ciosa u Rumunjskoj, odakle se vratio s prvim mjestom. Na taj turnir Roko je otputovao s članovima prijateljskog kluba, Spartaka iz Subotice, koji sa Slatinom povezuje trener toga kluba Dalibor Crnobrnja. Riječ je o hrvaču koji je 1990. kao natjecatelj Slatine bio kadetski viceprvak svijeta, a prijateljstvo Spartaka i Slatine ostalo je do danas. Na turniru u Rumunjskoj Roko Ćurić hrvao je u vrlo jakoj i brojnoj konkurenciji boraca do 62 kilograma, te pobijedio dva Rumunja i Moldavca i zasluženo osvojio prvo mjesto. Nastup u Rumunjskoj slatinskom hrvaču bio je odlična provjera za Balkansko prvenstvo, koje će se održati početkom listopada u Makedoniji i na kojem će Roko biti hrvatska uzdanica.