epa08126362 Borna Coric of Croatia in action against Grigor Dimitrov of Bulgaria during the Kooyong Classic at Kooyong Lawn Tennis Club in Melbourne, Australia, 14 January 2020. EPA/ROB PREZIOSO AUSTRALIA AND NEW ZEALAND OUT EDITORIAL USE ONLY
EPA
19.9.2024., 14:54
NE IDE PA NE IDE

Ćorić opet nije mogao dalje od 1. kola

Hrvatski tenisač Borna Ćorić poražen je u dvoboju 1. kola ATP turnira u kineskom Chengduu od Australca Aleksandra Vukića sa 3:6, 7:6 (9), 6:4. Čorić, trenutačno 97. na ATP listi, izgubio je od pet mjesta bolje plasiranog igrača, propustivši u drugom setu i meč-loptu. Nakon dobitka prvog seta Ćorić je u drugom setu pri 8:7 imao meč-loptu, ali je Vukić uspio to spasiti i poslije odvesti meč u treći set. U odlučujućoj dionici igre Ćorić je u petom gemu prvi put u meču izgubio svoj servis i to ga je odvelo u poraz nakon 160 minuta velike borbe. Ćoriću jednostavno ne ide, u Kini je bio nadomak pobjedi, ali ona mu je iskliznula iz ruku.