sport...vinkovci...06.04.2023.supersport 1. nl 2022/23 - 25. kolo; cibalia - bsk- 26 orsolic marijan i 7 sunday jang junior; foto Gordan Panić
Gordan Panić
27.10.2024., 17:59
BOD SVAKOM, POBJEDA NIKOM

Bjelobrđani na kraju mogu i žaliti

Igor Budiša probudio je i posložio momčad, BSK skuplja bodove, a ako nastavi ovim putem, sasvim je sigurno da će uskoro napustiti i dno tablice. Bjelobrđani su u 12. kolu SuperSport Prve nogometne lige gostovali u Dalmatinskoj zagori i na teškom terenu Hrvatskih vitezova i odigrali s domaćim Dugopoljem - 1:1. Bila je ovo peta utakmica u nizu u kojoj BSK nije izgubio (dvije pobjede i tri remija), a nakon onog što su pokazali u Dugopolju mogu žaliti što kući u Slavoniju nisu ponijeli sva tri boda. Domaćin je bio bolji samo u uvodnih 15-ak minuta i to je meterijalizirao vodstvom od 1:0 nakon što je u 13. minuti Ivan Katić smjestio loptu iza leđa Filipa Kovačevića. Nakon primljenog gola Bjelobrđani su se trgnuli, počeli prijetiti, bili bolji od suparnika, posebice u drugom poluvremenu. Nakon što se na odmor otišlo s 1:0, Budiša je u 46. u igru uveo Junior Sunday Janga, a ovaj mu se odužio zabivši u 51. za poravnanje - 1:1. Do kraja su Bjelobrđani tražili drugi pogodak, u nekoliko situacija sve su dobro napravili, a onda zabrljali pred suparničkim vratima. Ostalo je 1:1, bod svakom, pobjeda nikom, a prema svemu viđenom više razloga za nezadovoljstvo zbog samo osvojenog boda imaju gosti. Opet, u Dugopolju nikom nije lako igrati i što god tamo gost uzme, dobro je.