sport...vinkovci...14.09.2024.supersport prva nl 2024./2025. 05. kolo cibalia - orijent- 9 lozic ivan i 29 bagadur ricardo;foto Gordan Panić
Gordan Panić
18.10.2024., 20:19
VINKOVČANI UZELI BOD NA KANTRIDI

Cibalia nije izgubila kod Opatije, Ivan Lozić bio joker. Ušao je i zabio

Opatija i Cibalia na riječkom stadionu Kantrida otvorile su 11. kolo SuperSport Prve nogometne lige, a završilo je bez pobjednika, 1:1. Vinkovčani nisu pobijedili, ali na Kvarneru nisu razočarali. Naprotiv, odigrali su dobru utakmicu, u prvom poluvremenu imali veći posjed lopte, nekoliko prilika i dominaciju u odnosu prema favoriziranom suparniku. Tih prvih 45 minuta bilo je siromašno prilikama i razočaravajuće za gledatelje, a onda u drugom dijelu ipak bolji nogomet. I dva pogotka, po jedan u svakoj mreži. Prvi je zabila Cibalia, Ivan Lozić je u 72. ušao u igru umjesto Mujagića, a četiri minute kasnije sjajno namjestio desnicu i pogodio suprotni kut domaćih vrata za 0:1. Samo šest minuta poslije Opatija je izjednačila preko Žabeca. Vinkovčani su u drugoj minuti sudačke nadoknade tražili penal, u spornoj situaciji u kaznenom prostoru Opatije činilo se da je netko od domaćih igrača igrao rukom, ali sudac Jakov Titlić nije ništa svirao, a na prosvjede cibalijaša samo je odmahnuo rukom. Reći će Vinkovčani - sve je po starom..