MATEO ANDAČIĆ VUKOVAR 1991 RUJAN 2024.FOTO: VUKOVAR 1991

VUKOVAR 1991
13.10.2024., 19:13
Prvi poraz momčadi Branka Karačića

Vukovarci primili gol u 94. i ostali bez ičeg u Imotskom

Utakmicom u Zmijavcima između Croatije i Vukovara 1991 zatvorena je deseta etapa SuperSport Prve nogometne lige, a trener Branko Karačić i njegova momčad razočarani su napustili Imotski nakon što su doživjeli prvi ovosezonski prvenstveni poraz. Croatia je slavila s minimalnih 1:0 nakon što je lider odigrao slabu utakmicu, posebice u drugom poluvremenu, pa nije ni mogao više očekivati. Razočaranje Vukovaraca je baš zbog tog slabog izdanja, ali i zato što su do posljednjih sekundi imali bod u džepu, ali u 94. minuti ostali su bez ičega nakon potpune dekoncentracije u obrani.

REZULTATI 10. KOLA

Sesvete - BSK (Bijelo Brdo) 1:3, Zrinski Osječko 1664 - Rudeš (Zagreb) 1:1, Dugopolje - Opatija 2:2, Cibalia (Vinkovci) - Dubrava Tim kabel (Zagreb) 1:2, Orijent (Rijeka) - Jarun (Zagreb) 1:1 i Croatia (Zmijavci) - Vukovar 1991 1:0.

U četvrtoj minuti sudačkog dodatka Vilim Gec je ubacio iz slobodnog udarca, a posuđeni igrač Hajduka iz one zlatne generacije koja je igrala finale juniorske Lige prvaka Jere Vrcić, ostao je potpuno sam na drugoj vratnici i tako nečuvan bez većih problema zabio za 1:0. Vukovarci su ostali na čelu poretka s bodom više i utakmicom manje od zagrebačke Dubrave Tim kabel.