MARSONIA SLAVONSKI BROD RUJAN 2024FOTO: NK MARSONIA
NK MARSONIA
29.9.2024., 18:34
SuperSport Druga liga

Novi vikend, novi poraz: Brođani bez bodova u Sisku

Nakon dva domaća poraza i turbulentnog tjedna u kojem je došlo do promjene trenera, Bilobrka je zamijenio Josip Markovinović, nogometaši Marsonije uspisali su još jedan poraz u SuperSport Drugoj ligi. U 6. prvenstvenom kolu u Sisku su se sastala dva bivša prvoligaša, a nakon preokreta bodovi su otišli na konto domaćina Segeste. Domaći su bolje krenuli i poveli u 10. minuti pogotkom Mateja Čičkovića, ali potom slijedi preokret. Do kraja poluvremena prvo je Matej Radoš izjednačio, a odmah potom Ivan Didović gostima iz Slavonskog Broda donio prednost od 1:2. Ipak, nastavak je bio u znaku Siščana. Tonći Kukoč je u 57. minuti pogodio za 2:2, Nicolas Da Silva donio je novu prednost Segesti, a u sudačkom dodatku Čičković je svojim drugim golom postavio konačnih 4:2.
Josip Markovinović krenuo je porazom, ali Marsonia u Sisku nije ostavila loš dojam. Vratila se iz rezultatskog minusa, zabila je dva pogotka i imala još nekoliko šansi kod 2:2, igrala je bolje nego u nekim prethodnim susretima. Nakon 6. kola SuperSport Druge lige Brođani su 13. na tablici sa samo šest bodova, a vodeća Mladost iz Ždralova ima 15.