TORPEDO KUŠEVAC
16.9.2024., 13:09
PRVA ŽNL OSJEČKO-BARANJSKA

Olimpijaši su teško stradali u Vukojevcima

Nogometaši osječke Olimpije nisu se dobro proveli na gostovanju u Vukojevcima, gdje ih je dočekao Omladinac i nanio im prvi sezonski poraz u prvenstvu. Omladinci su gostima "darovali" četiri komada, a pitanje pobjednika riješili su već u prvom poluvremenu, nakon kojeg su imali 3:0. Osječani nisu imali način kako zaustaviti Josipa Vidakovića, koji je zabio hat-trick, a jednom je mrežu gostiju tresao i Hrvoje Hećimović. Lider iz Kuševca je nakon preokreta svladao u Bizovcu BSK sa 3:2. Junak gostiju bio je Josip Čuić, koji je u 87. minuti zabio za 2:2, a onda u 91. donio gostima konačnih 3:2 i nova tri boda. Slavonac u Tenji nije imao nikakvih problema s Omladincem, ali onim iz Josipovca Punitovačkog. Domagoj Damjanović zabio je dva, Sabra i Marić jedan za uvjerljiv trijumf Tenjaca od 4:1. Do prve pobjede stigao je Tomislav iz Livane, i to na gostovanju kod Šokadije u Strizivojni.

Rezultati 4. kola: BSK Bizovac - Torpedo (Kuševac) 2:3, Viljevo - Bratstvo (Jagodnjak) 1:0, Omladinac (Vukojevci) - Olimpija (Osijek) 4:0, Šokadija (Strizivojna) - Tomislav (Livana) 2:4, Radnik (Josipovac) - Hajduk (Marijanci) 2:2, Slavonac (Tenja) - Omladinac (Josipovac Punitovački) 4:1, Dračice (Đakovo) - Mladost (Draž) 3:1 i Hajduk (Široko Polje) - Motičina (Donja Motičina) 2:2. Na tablici vodi Torpedo s deset bodova, drugi Omladinac V. ima bod manje, a Motičina, Viljevo, Olimpija i Hajduk Marijanci imaju po sedam bodova. Na dnu su BSK iz Bizovca i Bratstvo s tri boda.