RUDEŠ - BSK 1:0 RIJAN 2024FOTO: NK RUDEŠ
NK RUDEŠ
15.9.2024., 17:29
NOVI PORAZ

Bjelobrđani opet ostali praznih ruku

Hod bjelobrdskih nogometaša po trnju nastavio se i na gostovanju u Zagrebu. BSK je u sklopu 5. kola SuperSport Prve lige igrao kod Rudeša i izgubio s 1:0. To je Bjelobrđanima četvrti prvenstveni poraz u nizu, zakucani su za dno tablice sa samo jednim jedinim bodom osvojenim na startu prvenstva. Ono što je izvjesno jest da trenera Igora Budišu čeka mnogo, i to teškog posla, jer Bjelobrđani su u metropoli odigrali lošu utakmicu u kojoj praktički nisu ozbiljnije zaprijetili Rudešu, koji je od početka bio bolja i opasnija momčad. U 16. minuti Roko Brajković je izišao sam ispred vratara BSK-a, ali Filip Kovačević pročitao je njegov pokušaj i lijepo obranio. Potom je prijetio Luka Pasariček, prvo iz blizine, potom i slobodnog udarca, ali Kovačević je obranio, kao i pokušaj Riada Mašale. U drugom dijelu Rudeš je nastavio s prijetnjama, u 53. minuti je udarac Brajkovića od bloka otišao malo pokraj vratnice. I onda u 61. minuti domaći je poveo. Ivan Tomečak je ubacio do Brajkovića, a on prebacio Kovačevića za 1:0, što je bio i konačni rezultat.