BRUNO JOBST
1.9.2024., 18:47
BSK BEZ IZGLEDA U ZAGREBU

Dubrava je u cijelosti potvrdila status favorita

Nisu Bjelobrđani imali nikakvih izgleda na gostovanju kod Dubrava Tim kabela u Zagrebu. Domaćin je bio jedna od tri momčadi koja je ostvarila maksimalan učinak u prva dva kola, a samim time i favorit u tom susretu.

Stvari su za BSK na ŠRC-u Stjepan Spajić naopako krenule već u samom početku susreta, kada je Raužan u četvrtoj minuti doveo Dubravu Tim kabel u vodstvo. Do poluvremena Firmino je udvostručio prednost domaće momčad, a odmah na početku drugog dijela susreta Juranović je postigao treći pogodak kojim je ubio i posljednju potencijalnu neizvjesnost u toj utakmici.

DUBRAVA TIM KABEL 3(2)

BSK 0

ZAGREB - ŠRC Stjepan Spajić. Vrijeme vruće. Teren dobar. Gledatelja: 150. Sudac: Renato Lacić (Split). Strijelci: 1:0 Raužan (4), 2:0 Firmino (32), 3:0 Juranović (48). Žuti kartoni: Knežević, Vujanić, Dalić (BSK). Crvenih kartona nije bilo.

DUBRAVA TIM KABEL: Mustapić, Dominić (od 56. Jakovljević), Pavlek, Ljubanović, Palić, Juranović (od 73. Brkić), Janjiš. Tunjić, Raužan (od 56. Raužan), Zahora (od 56. Pavlović), Firmino (od 83. Lekaj).

BSK: Kovačević, Periša, Tomašević, Dalić, Rugašević, Vukić (od 46. Vujanić), Pušić (od 88. Svraka), Pejić (od 60. Hrs), Knežević (od 70. Mustedanagić), Perošević, Chinedu (od 60. Mažar).

Dubrava Tim kabel je tako nastavila svoj pobjednički pohod, a BSK ni nakon tri kola još ne zna za pobjedu uz samo jedan jedini postignuti pogodak.