DINO BABIĆ

14.7.2024., 16:48
PRVI LJETNI PRIPREMNI SUSRET

BSK je u četvrtoj minuti gubio, ali onda okrenuo protiv Mađara za 1:3

Nogometaši BSK-a odrađuju pripreme za novu sezonu u SuperSport Prvoj ligi, a tijekom vikenda odigrali su i prvu utakmicu. Bilo je ovog ljeta u Bijelom Brdu dosta promjena, stigao je novi (stari) trener Dino Babić, ali i niz novih igrača. Neki su se u jako dobrom svjetlu pokazali u prvom prijateljskom susretu koji je BSK odigrao u Mađarskoj protiv tamošnjeg drugoligaša Szentlorinca. Bjelobrđani su pobijedili s 3:1, uvodnih desetak minuta tog susreta bilo je superzanimljivo. Domaći su poveli u četvrtoj minuti (Medgyesi), ali Bjelobrđani su već u 6. vratili stvari u egal. Pogodio je Zinedin Mustedanagić, koji je prošle sezone branio boje Vukovara 1991, pa pokušao ostvariti transfer u prvaka Bosne i Hercegovne, Borac iz Banje Luke, a na kraju završio u bjelobrdskom taboru. I trebao bi biti pravo pojačanje za Babićevu momčad. U drugom poluvremenu gosti su preokrenuli, Nešić je u 63. pogodio za 1:2, a u 89. minuti Pejić je postavio konačnih 1:3. Nakon prvog pripremnog susreta trener Babić može biti zadovoljan, naravno ima još puno stvari koje treba popraviti, ali momčad nije dugo na okupu i ima vremena do polovine kolovoza i početka prvenstva da se uigra i posloži.