Senad Mustafić
Senad Mustafić i Balázs Bakti su prva nova lica na Opus Areni
Sportski direktor NK Osijek Kenneth Zandvliet bacio se na posao kako je i najavio. U redove Bijelo-plavih stižu prva nova lica ovog ljeta. Riječ je o Senadu Mustafića i Balázsu Baktiju (21). Obojica su mladi reprezentatiovci svojih zemalja Mustafić igra za Bosnu i Hercegovinu, a Bakti za Mađarsku. Mustafiću koji je 20-gopdišnjak igra na poziciji desnog beka, a na Opus Arenu će doći kao slobodan igrač jer mu ugovor s austrijskim Sturmom izlazi 1. srpnja. Dosad je igrao za drugu momčad tog austrijskog kluba, a za BiH U-21 selekciju nastupio je deset puta, a bio je i strijelac dva pogotka. Bakti je, pak, vezni igrač ugovorno vezan za mađarskog prvoligaša ZTE s tim da je proljetni dio sezone proveo na posudbi u slovenskoj Nafti iz Lendave. Bakti je prošle sezone skupio 30 nastupa za ta dva kluba, a četiri pogotka je zabio, a još kod šest njih je asistirao. Očekuje se kako će NK Osijek vrlo brzo službemo potvrditi dolazak prvih ljetnih prinova.