Priznanja najučenicima i školama VPŽ-a: Katarina, Tamara, Karlo i Filip najbolji
Katarina Kanjka, Tamara Varaždinec, Karlo Martinović i Filip Cindrić najbolji su od najboljih učenika VPŽ-a. Priznanja su im na tradicionalnoj završnoj školskoj manifestaciji “Zbogom, školo, do jeseni”, održanoj u Čačincima, uručili župan Igor Andrović, zamjenik župana Marijo Klement, ravnateljica Uprave za odgoj i obrazovanje Ministarstva obrazovanja, županijska pročelnica Martina Bunić i predsjednik Općinskog vijeća Čačinci Mirko Mališ.
Katarina Kanjka (OŠ Vladimira Nazora Virovitica) najbolja je učenica osnovnih škola. Najboljim učenikom srednjih škola u kategoriji trogodišnjih programa proglašena je Tamara Varaždinec (Industrijsko-obrtnička škola Slatina), a najbolji je srednjoškolac u kategoriji četverogodišnjih programa Karlo Martinović (Srednja škola Marka Marulića Slatina). Najučenik umjetničkih glazbenih osnovnih škola je Filip Cindrić (Glazbena škola “Jan Vlašimsky” Virovitica). Kada je riječ o sportskim školskim društvima, slavili su Mladost (OŠ Vladimir Nazor Virovitica) i Gimnazija Petra Preradovića Virovitica.
Uručena su i priznanja najboljoj osnovnoj i srednjoj školi VPŽ-a. Među osnovnim školama slavila je OŠ Petra Preradovića Pitomača, među srednjima Srednja škola “Stjepan Ivšić” Orahovica. Priznanja je ravnateljima, Davoru Jegeru i Igoru Maresiću, uručio župan Andrović.