PRO 3X3 TOUR spektakl
PRO 3X3 TOUR spektakl ponovno u Vinkovcima
PRO 3×3 Tour 2026 driven by Opel i u svom jubilarnom petom izdanju dolazi u Vinkovce i to u petak i subotu (19. i 20. lipnja) u vinkovačkoj pješačkoj zoni na Trgu bana Šokčevića gdje će se održati četvrti ovosezonski turnir iz serije PRO 3×3 Toura.
Najbolje hrvatske i regionalne košarkaške 3×3 ekipe okupit će se u Vinkovcima kako bi se borile za vrijedne nagrade i plasman na finalni turnir koji će se 31. srpnja i 1. kolovoza održati u Novalji. Program započinje u petak u 18,30 sati natjecanjima po skupinama Elite kategorije, dok subota donosi cjelodnevni program i sadržaje za sve generacije i ljubitelje košarke.
Raspored uključuje Kids Day, turnir za uzrast do 19 godina te eliminacijske dvoboje elitne seniorske konkurencije koje započinju u 18,30 sati. Publiku očekuje i nastup atraktivne akrobatske skupine Dunking Devils, čija su spektakularna zakucavanja i akrobacije postala prepoznatljiv zaštitni znak brojnih događanja, ne samo u svijetu sporta.
PRO 3×3 Tour driven by Opel organizira Udruga PRO 3×3 uz podršku Ministarstva turizma i sporta RH te brojnih partnera i sponzora. U Vinkovcima turnir se organizira uz podršku Grada Vinkovaca.
Sve turnire PRO 3×3 Toura 2026 driven by Opel izravno prenosi Sport Klub Hrvatska.