Klub 60+ organizira izlet u jedinstvenu oazu prirode, mira i druženja
Klub 60+ 30. lipnja organizira prekrasni jednodnevnom izlet u Moslavačku priču, jedinstvenu oazu prirode, mira i druženja, gdje nas očekuje dan ispunjen opuštanjem, šetnjom, dobrim društvom i ukusnim domaćim ručkom. Polazak je iz Osijeka u 7 sati, dok je povratak predviđen za večernje sate.
Izletu se mogu prisružiti starije osobe, ali kako kažu može se provući i koja mlađa. Program uključuje: piće dobrodošlice, edukaciju o zdravlju, ručak, šetnju uz jezero, ribnjak i šumu te boravak u prekrasnom prirodnom ambijentu seoskog turizma Moslavačka priča. Ovo je prilika za ugodno druženje, nova poznanstva, boravak u prirodi i dan posvećen zdravlju, opuštanju i dobrim vibracijama.
Cijena izleta za članove Kluba iznosi 27 eura, dok je za sve ostale umirovljenike 30 eura. Cijena uključuje prijevoz autobusom, dok je program izleta sufinanciran od strane donatora. Sudionici sami podmiruju eventualna dodatna osobna pića.
Broj mjesta je ograničen, a prijaviti se možete na email [email protected] ili pozivom na 0981673185. Više o domaćinstvu možete naći na Facebooku.