57. godišnjicu mature obillježili bivši učenici IVa GŠC-a Osijek
Generacija 1968./69. arh.teh. IVa, GŠC Osijek, obilježila je 57. godišnjicu mature na koju su se odazvali: sjede s lijeva; Ružica Zelić (Žeravica), Verica Belinić (Jožef), Adela Hadžihajdarević (Bračun), Mira Kvesić (Marić), Ružica Vihovanec (Barić),
stoje s lijeva; Vladimir Antonović, Ljubomir Vorkapić, Zorislav Horvat, Milenko Musovič, i Ljubomir Kursar (sjedi).
Uz ugodno druženje prisjetili su se i onih koji više nisu s njima:
razrednik Ladislav Šuljok, Ana Katić, Milan Grozdanič, Žarko Balatinac, Đurđica Pajor (Kustec), Jadranko Radić, Branko Zavagni, Marija Frančić, Đuro Prem, Miroslav Drvar, Ljerka Svetličić (Stevanović), Maja Miličić (Kolarić), Zdravko Aranđelović i Stevan Arsenić.
Ova je generacija posebna po tome što su se sastajali 5 godina do 55. godišnjice, a od tada se okupljaju svake godine.