65-godišnjak nakon svađe iz zračne puške pucao na djecu
Zagrebačka policija privela je na kriminalističko istraživanje 65-godišnjaka koji je u ponedjeljak oko 19.15 pucao iz zračne puške prema troje djece u sesvetskoj Bihaćkoj ulici. Policijska uprava zagrebačka precizirala je da je 65-godišnjak nakon verbalnog sukoba ispalio nekoliko komada streljiva, tzv. diabola, prema djeci, te je tom prilikom jedno dijete pogodio u nogu, a druga dva nisu ozlijeđena. U policijskom priopćenju dodaje se kako je djetetu liječnička pomoć pružena u Kliničkom bolničkom centru Zagreb, gdje je utvrđeno da je lakše ozlijeđeno. Nakon pružanja liječničke pomoći pušteno je u pratnji roditelja kući.
Kako doznajemo, pucnjavu je policiji prijavila obitelj ozlijeđenog dječaka. Za sada nije poznato što je uzrok svađe i ispaljivanja diabola.