Peta sezona 'Survivora' stiže na Novu TV Vlado Boban
NOVA TV
27.2.2026., 15:13
USKORO NA NOVOJ TV

Vraća se “Survivor” s petom sezonom, natjecanje u kojem opstaju samo najjači

Vladi Bobanu će se kao voditeljski kolega na setu pridružiti glumac Ammar Mešić

Nakon četiri uspješne sezone koje su obilježili napeti izazovi, snažne emocije i neočekivani raspleti, zabavno-natjecateljski šou “Survivor” na Novu TV uskoro dolazi s petom sezonom.

Nova skupina odvažnih natjecatelja suočit će se sa zahtjevnim preprekama u dalekoj Dominikanskoj Republici, a upravo će taktika, snalažljivost i mentalna snaga igrati ključnu ulogu u napetoj pustolovini i borbi za opstanak.

Kandidate nove sezone dočekat će niz novih izazova, osmišljenih kako bi pomaknuli njihove granice i stavili na kušnju timski duh, ali i individualnu snagu. Podijeljeni u dva suparnička tima, natjecatelji će morati pronaći ravnotežu između suradnje i strategije, a svaka će odluka imati posljedice na tijek igre.

Kroz intenzivne dvoboje, taktičke poteze i dramatične trenutke gledatelje će drugu godinu zaredom voditi Vlado Boban.

- Uskoro nam kreće sezona u kojoj ćemo gledati najbolje poligone dosad! Osim toga imamo potpuno različit karakterni dijapazon likova, od nekih koji su stajlinzima “dojahali” iz srednjeg vijeka do nekih showmana kakvi se do sada u šou nisu pojavili. Postoji nekoliko noviteta u odnosu prema prošloj sezoni koji će donijeti ozbiljne obrate. Pratite, gledamo se - poručuje Vlado.

Peta sezona 'Survivora' stiže na Novu TV Vlado Boban
NOVA TV

Poznatom voditelju u novoj će se sezoni kao voditeljski kolega na setu pridružiti glumac Ammar Mešić, domaćoj publici poznat po ulozi Kašmira “Mira” Sriće u popularnoj seriji Nove TV “U dobru i zlu”.

Sve je spremno za početak nove Survivor avanture, a tko će se u petoj sezoni istaknuti u napetim natjecanjima i pridružiti dosadašnjim pobjednicima – Neveni Blanuši, Antoniji Ivić, Luki Rimcu i Lucianu Plazibatu – doznat ćemo uskoro na Novoj TV.