NOGOMETAŠI BSK-A POLUSEZONU ZAVRŠILI PORAZOM

Juranović presudio Bjelobrđanima u Sigetu
Objavljeno 1. prosinca, 2023.
Baš kako su igrali i gubili većim dijelom polusezone, nogometaši BSK-a su i završili 2023. godinu. U prvom susretu 17. kola SuperSport Prve lige Bjelobrđani su na ŠNC-u Stjepan Spajić u Sigetu izgubili od Dubrave Tim kabel s 2:1. To je prva pobjeda Dubrave nad BSK-om. Prije petka igrali su devet puta, četiri puta završilo je neodlučeno, a momčad iz Bijelog Brda slavila je pet pobjeda. I sad je doživjela prvi poraz.

I ovaj put je gostima dobro krenulo, Josip Tomašević je u 18. minuti zabio za vodstvo BSK-a od 0:1. Nakon toga Krstanovićeva momčad je kontrolirala vodstvo, činilo se da će na poluvremenu ostati tih 0:1, ali trenutak dekoncentracije gostiju bio je dovoljan da Mate Pavlović u 42. minuti poravna na 1:1. U drugom poluvremenu gosti su krenuli po novo vodstvo, pokušavali su slomiti obranu Dubrave, a na kraju su Siget slomljeni napustili oni. Pobjednik je odlučen u 60. minuti, kada je sudac Darko Jurčević pokazao na kazneni udarac. Brat hrvatskog reprezentativca Josipa Juranovića, Dragan Juranović, bio je precizan s bijele točke za konačnih 2:1. BSK je jesenski dio prvenstva završio na posljednjem mjestu i pred njim je jedno vrlo teško proljeće ako ne dovede nekog rasnog strijelca ili bar ne prorade sadašnji napadači u bjelobrdskoj momčadi. I. Li.