TREĆA HNL “ISTOK”

Oriovčani i Đakovčani podijelili bodove
Objavljeno 12. svibnja, 2022.
Odigrana je zaostala utakmica iz 25. kola Treće HNL "istok" u kojoj su nogometaši Oriolika i Đakovo Croatije u Oriovcu podijelili bodove (1:1).

Bilo je šansi na obje strane, pa i jedni i drugi mogu žaliti što na svoj konto nisu stavili sva tri boda. Posebice domaćini koji su imali nekoliko dobrih prigoda, ali su uspjeli samo jednom svladati đakovačkog vratara, 19-godišnjeg Josipa Sitara. Oriolik je poveo u 12. minuti nakon što je Anto Galović asistirao Goranu Juriću, a ovaj je zabio svoj 11. sezonski pogodak. Nakon pet minuta igre u nastavku Đakovčani su izjednačili. Karlo Ljulj uposlio je Domagoja Ivića koji je zabio za 1:1, što je bio i konačni rezultat utakmice, iako su Oriovčani do kraja imali nekoliko vrlo dobrih prilika. Đakovčani su ostali na petom mjestu tablice trećeligaškog “istoka”, dok Oriolik trenutačno zauzima deseto mjesto. I. Li.