Mozaik

RASPORED BOGOSLUŽJA
Objavljeno 24. prosinca, 2021.
OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA

Beli Manastir – Sv. Martin, biskup

BADNJAK: 6 i 20 sati, 22 sata – Šumarina, 24 sata – polnoćka

BOŽIĆ: 10 i 18 sati, 9 sati – Šumarina

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 10 i 18 sati, 9 sati – Šumarina



Belišće – Sv. Josip radnik

BADNJAK: 6 sati – zornica, 18 sati – dječja polnoćka, 22 sata – polnoćka u Bistrincima, 22 sata – polnoćka u Kitišancima, 24 sata – polnoćka

BOŽIĆ: 8, 9.45, 11 i 18 sati, 9 sati – Bistrinci, 10.30 – Kitišanci

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 8, 9.45, 11 i 18 sati, 9 sati – Bistrinci, 10.30 – Kitišanci



Donji Miholjac – Sv. Mihael, arkanđeo

BADNJAK: 20 sati – “mala” polnoćka, 24 sata – polnoćka

BOŽIĆ: 9, 11 i 18 sati

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 7.30, 9, 11 i 18 sati



Đakovo 1 – Svi sveti

BADNJAK: 7 sati, 17 sati – polnoćka za starije, 19 sati – dječja polnoćka, 24 sata – polnoćka

BOŽIĆ: 7.30, 9, 10.30, 16.30 i 18 sati

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 7.30, 9, 10.30, 16.30 i 18 sati



Đakovo 2 – Dobri Pastir

BADNJAK: 19 sati – dječja polnoćka, 21 sat – polnoćka filijala Pisak, 24 sata – polnoćka

BOŽIĆ: 10.30 – župa i filijala, 18 sati

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 9.30 i 18 sati, 11.30 – filijala



Našice – Sv. Antun Padovanski

BADNJAK: 6 sati – zornica, 17 sati – misa bdijenja za djecu, 21.30 – Zoljan, Seona, Brezik, Donja Motičina, Ceremošnjak, 24 sata – polnoćka

BOŽIĆ: 7, 9, 11 i 18.30

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 7, 9, 11 i 18.30



Našice – Sv. Marko Evanđelist

BADNJAK: 20 sati – Vukojevci, 22 sata – Jelisavac, 24 sata – Markovac

BOŽIĆ: 8 sati – Breznica, 9.30 – Jelisavac, 11 sati – Markovac

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 8 sati – Breznica, 9.30 – Jelisavac, 11 sati – Markovac



Našice – Gospa Fatimska

BADNJAK: 20 sati – Pribiševci, 22 sata – Lila, 24 sata – Velimirovac

BOŽIĆ: 8 sati – Klokočevci, 9.30 – Lila, 11 sati – Velimirovac

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 8 sati – Prbiševci, 9.30 – Lipine, 11 sati – Velimirovac



Osijek 1 – Sv. Petar i Pavao, ap.

BADNJAK: 17 sati – dječja polnoćka, 24 sata – polnoćka

BOŽIĆ: 8.30, 10, 11.30 i 18.30

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 6.30 – kod sv. Roka, 7.30, 8.30, 10, 11.30 i 18.30

Osijek 2 – Sv. Mihael, arkanđeo

BADNJAK: 24 sata – polnoćka

BOŽIĆ: 8.30, 10.30 i 18.30

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 8.30, 10.30 i 18.30



Osijek 3 – Preslavno Ime Marijino

BADNJAK: 16.30 – dječja polnoćka, 18.30 – polnoćka za starije i bolesne, 23.30 – meditacija o Božiću, 24 sata – polnoćka

BOŽIĆ: 7, 9, 11, 16.30 – misa s blagoslovom trudnica i djece i 18.30

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 7, 9, 11 i 18.30



Osijek 4 – Sveta Obitelj

BADNJAK: 6 sati, 20 i 24 sata – polnoćka

BOŽIĆ: 7, 9, 11 i 18.30

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 7, 9, 11 i 18.30



Osijek 5 – Sv. Josip Radnik

BADNJAK: 18.30 – misa bdijenja, 24 sata – polnoćka, 22 sata – polnoćka Filipovica

BOŽIĆ: 8.30, 10.30 i 18.30, 9.30 – Filipovica

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 8.30, 10.30 i 18.30, 9.30 – Filipovica



Osijek 6 – Uzvišenje svetog Križa

BADNJAK: 18.30 – dječja polnoćka, 22 sata – polnoćka

BOŽIĆ: 7.30, 9, 11 i 18.30

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 7.30, 9, 11 i 18.30



Osijek 7 – Sv. Leopold Mandić

BADNJAK: 19 i 22 sata

BOŽIĆ: 8.30,10 i 18.30 sati

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 8.30 i 10 sati



Osijek 9 – Sv. Ćiril i Metod, slavenski apostoli

BADNJAK: 18.30 – “mala” polnoćka, 24 sata – polnoćka

BOŽIĆ: 7.30, 9, 10.30, i 18.30

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 7.30, 9, 10.30, i 18.30



Osijek 10 – Mučeništvo sv. Ivana Krstitelja

BADNJAK: 6 sati, 20 sati, 24 sata – polnoćka

BOŽIĆ: 9 i 18 sati

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 9 i 18 sati



Osijek – Franjevačka crkva sv. Antuna

BADNJAK: 6 sati – zornica, 24 sata – polnoćka

BOŽIĆ: 7, 9 i 18 sati

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 7, 9 i 18 sati



Osijek – Kapucinska crkva

BADNJAK: 9 sati, 24 sata – polnoćka

BOŽIĆ: 7, 9, 11 i 19 sati

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 7, 9, 11 i 19 sati



Osijek – Rezidencija Presvetog Srca Isusova

BADNJAK: 6 sati, 20 sati – “mala” polnoćka, 22.30 – polnoćka

BOŽIĆ: 9, 12 i 19.30 sati

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 9, 12 i 19.30



Baptistička crkva

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 10 sati - dječji božićni program



Evanđeoska pentekostna crkva Radosne vijesti

BADNJAK: 18 sati

BOŽIĆ: 9 i 11 sati

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 9 i 11 sati



Kršćanska adventistička crkva

SUBOTA: 10 sati



Protestantska reformirana kršćanska crkva u RH

BADNJAK: 20 sati – Tordinci

BOŽIĆ: 11 sati – Tordinci, 11 sati - Osijek

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 11 sati – Tordinci i Kapelna



Aljmaš – Pohođenje BDM

BADNJAK: 24 sata – polnoćka, 22 sata – polnoćka Dalj-Planina

BOŽIĆ: 9.30, 11 sati – Dalj Planina

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 9.30, 11 sati – Dalj Planina



Bilje – Bezgrešno začeće BDM

BADNJAK: 17 sati – dječja polnoćka, 24 sata – polnoćka Bilje

BOŽIĆ: 9 i 18.30 – Bilje, 10.30 – Lug

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 9 i 18.30 – Bilje, 10.30 – Kozjak



Čepin 1 – Presveto Trojstvo

BADNJAK: 18 sati – “mala” polnoćka, 21 sat – kapela sv. Antuna, 24 sata – polnoćka

BOŽIĆ: 8 sati – kapela sv. Antuna, 10 i 18 sati

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 8 sati – kapela sv. Antuna, 10 i 18 sati



Čepin 2 – Uskrsnuće Kristovo

BADNJAK: 18 sati – dječja polnoćka, 24 sata – polnoćka

BOŽIĆ: 10 i 17 sati

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 10 i 17 sati



Čepin 3 – Duh Sveti

BADNJAK: 7.15 – zornica, 18 sati – “mala” polnoćka, 24 sata – polnoćka

BOŽIĆ: 9 i 11 sati

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 9 i 11 sati



Josipovac – Sv. Josip

BADNJAK: 20 sati – dječja polnoćka, 24 sata – polnoćka

BOŽIĆ: 8.30, 10.30 i 18 sati

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 8.30, 10.30 i 18 sati



Josipovac 2 – Sv. Luka, ev.

BADNJAK: 18 sati – dječja polnoćka, 24 sata – polnoćka

BOŽIĆ: 9, 11 i 18.30

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 9, 11 i 18.30



Sarvaš – Rođenje sv. Ivana Krstitelja

BADNJAK: 24 sata – polnoćka

BOŽIĆ: 8.30 i 10 sati

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 10 sati



Tenja – Sv. Ana

031/290 196

BADNJAK: 18 sati – “mala” polnoćka, 24 sata – polnoćka

BOŽIĆ: 9, 11 i 18 sati

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 9 i 11 i 18 sati



Višnjevac – Rođenje BDM

BADNJAK: 6.30 – zornica, 20 sati – misa bdijenja (“mala” polnoćka), 23.55 – polnoćka

BOŽIĆ: 9, 10.30 i 19 sati

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 9, 10.30 i 19 sati



Valpovo – Bezgrešno začeće BDM

BADNJAK: 6.30, 19 sati – “mala” polnoćka i 24 sata – polnoćka

filijale: 22 sata – Nard, 23 sata – Šag, 23 sata – Vinogradci, 24 sata – Bocanjevci

BOŽIĆ: 8, 9.30 i 18.30

filijale: 9.30 – Šag, 9.30 – Vinogradci, 10.30 – Nard, 10.30 – Bocanjevci

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN); 8, 9.30 i 18.30

filijale: 9.30 – Nard, 9.30 – Bocanjevci, 10.30 – Šag, 10.30 – Vinogradci

VUKOVARSKO-SRIJEMSKA ŽUPANIJA

Ilok – Sv. Ivan Kapistran

BADNJAK: 17 sati – dječja polnoćka, 24 sata – polnoćka

BOŽIĆ: 7, 10 i 18.30

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 7, 10 i 18.30



Otok – Sv. Antun Padovanski

BADNJAK: 7 sati – zornica, 24 sata – polnoćka

BOŽIĆ: 8, 10 i 18 sati

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 8, 10 i 18 sati



Vinkovci 1 – Sv. Euzebije i Polion, mč.

BADNJAK: 19.30 – polnoćka

BOŽIĆ: 7.30, 9, 10.30 i 18 sati

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 7.30, 9, 10.30 i 18 sati



Vinkovci 2 – Sv. Nikola, biskup

BADNJAK: 6.10 – zornica, 24 sata – polnoćka

BOŽIĆ: 7, 10, 11.30 i 18 sati

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 7, 10, 11.30 i 18 sati



Vinkovci 3 – Bezgrešno Srce Marijino

BADNJAK: 6 sati – zornica, 19 sati – dječja polnoćka, 24 sata - polnoćka

BOŽIĆ: 9, 11 i 18 sati

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 9, 11 i 18 sati



Vinkovci 4 – Sv. Vinko Pallotti

BADNJAK: 6.15 - zornica, 24 sata – polnoćka

BOŽIĆ: 7, 10, 11.30 i 19 sati

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 7, 10, 11.30 i 19 sati



Vinkovci 5 – Sv. Ćiril i Metod, sl. ap.

BADNJAK: 18 sati – “mala” polnoćka, 24 sata – polnoćka

BOŽIĆ: 10 i 18 sati

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 10 i 18 sati



Vinkovci 6 – Presveto Srce Isusovo

BADNJAK: 24 sata – polnoćka

BOŽIĆ: 9, 11 i 18.30

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 9, 11 i 18.30



Vinkovci 7 – Bl. Alojzija Stepinca, b. i mč.

BADNJAK: 22 sata – crkva sv. Josipa, 24 sata – crkva bl. A. Stepinca

BOŽIĆ: 9 sati – crkva sv. Josipa; 11 i 18.30 – crkva bl. A. Stepinca

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 9 i 18.30 – crkva sv. Josipa; 11 sati – crkva bl. A. Stepinca



Vukovar 1 – Sv. Filip i Jakov, ap.

BADNJAK: 17 sati – dječja polnoćka, 24 sata – polnoćka

BOŽIĆ: 9, 11 i 18.30

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 9, 11 i 18.30



Vukovar 2 – Borovo naselje – Sv. Josip Radnik

BADNJAK: 7 sati – zornica, 18.30 – dječja polnoćka, 22 sata – Lipovača, 24 sata – polnoćka

BOŽIĆ: 8, 11 i 18.30

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 8, 11 i 18.30



Vukovar 3 – BDM Kraljica Mučenika

BADNJAK: 22 sata – polnoćka Bogdanovci, 24 sata – polnoćka Vukovar

BOŽIĆ: 9 sati – Bogdanovci, 10.30 – Vukovar

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 9 sati – Bogdanovci, 10.30 – Vukovar



Županja 1 – Mučeništvo sv. Ivana Krstitelja

BADNJAK: 19 sati – “mala polnoćka” (vanjski prostor), 24 sata – polnoćka (vanjski prostor)

BOŽIĆ: 9, 10.30 i 18 sati

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 7.30, 9, 10.30 i 18 sati

Županja 2 – Sv. Nikola Tavelić

BADNJAK: 6 sati – zornica, 19 sati – dječja polnoćka, 24 sata – polnoćka

BOŽIĆ: 8.30, 10.30 i 18 sati

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 8.30, 10.30 i 18 sati

POŽEŠKO-SLAVONSKA ŽUPANIJA

Kutjevo – Rođenje BDM

BADNJAK: 24 sata – polnoćka Kutjevo

BOŽIĆ: 8 i 11 sati – Kutjevo, 9 sati – Bektež, 10 sati – Kula

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 8 i 11 sati, 9 sati – Bektež, 10 sati – Kula











Lipik – Sv. Franjo Asiški

BADNJAK: 6 sati – zornica, 20 sati – dječja polnoćka, 24 sata – polnoćka, 22 sata – polnoćka Čaglić

BOŽIĆ: 8 sati – Čaglić, 9.30 i 11 sati - Lipik

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 8 sati – Čaglić, 9.30 i 11 sati - Lipik



Pakrac – Uznesenje BDM

BADNJAK: 20 sati – “mala” polnoćka, 24 sata – polnoćka

BOŽIĆ: 9.30 i 11 sati, 8 sati – Filipovac

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 9.30 i 11 sati



Pleternica – Sv. Nikola Biskup

BADNJAK: 6 sati – zornica, 20 sati – dječja polnoćka, 24 sata – polnoćka

BOŽIĆ: 8, 9.30, 11 i 17 sati

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 8, 9.30, 11 i 17 sati



Požega – Sv. Terezija Avilska

BADNJAK: 6 sati – zornica, 20 sati- misa za djecu, 22 sati – misa bdijenja Mihaljevci, 24 sata – polnoćka

BOŽIĆ: 7, 9, 11 i 18.30 sati, 9 sati – Mihaljevci

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 7, 9, 11 i 18.30 sati, 9 sati – Mihaljevci



Požega – Sv. Leopold Mandić

BADNJAK: 6 sati – zornica, 20 sati – dječja polnoćka, 24 sata – polnoćka

BOŽIĆ: 7, 9, 16 sati – župna crkva; 18 sati - Sajmište

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 7, 9, 11, sati – župna crkva; 10.30 sati – Nova Lipa, 18 sati – Sajmište



Požega – Duh Sveti

BADNJAK:6 sati – zornica, 20 sati – “mala” polnoćka, 24 sata – polnoćka

BOŽIĆ: 7.30, 9, 11.30 i 18 sati

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 7.30, 9, 11.30 i 18 sati

Požega – Sv. Ivan Krstitelj

BADNJAK: 6 sati – zornica, 20 sati – “mala” polnoćka, 24 sata – polnoćka

BOŽIĆ: 8 i 11 sati

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 8 i 11 sati – župna crkva

VIROVITIČKO-PODRAVKSA ŽUPANIJA

Orahovica – Našašće Sv. Križa

BADNJAK: 22 sata – Zdenci, 24 sata – polnoćka

BOŽIĆ: 9 i 11 sati, 11 sati – Zdenci

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 11 sati, 9 sati – Dolci, 10 sati – Nova Jošava, 11 sati – Zdenci













Slatina – Sv. Josip

BADNJAK: 20 sati – dječja polnoćka, 24 sata – polnoćka

BOŽIĆ: 7, 8.30, 10.30 i 18.30 sati

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 7, 8.30, 10.30 i 18.30 sati



Slatina – BI. Ivan Merz

BADNJAK: 6 sati – zornica, 21 sat misa bdijenja – N. Senkovac, 24 sata – polnoćka

BOŽIĆ: 8 i 11.30 sati, 9.30 – N. Senkovac

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 8 i 11,30 sati, 9.30 sati – Grabić, 14 sati – Ivanbrijeg



Virovitica – Sv. Rok

BADNJAK: 18.30 sati – dječja polnoćka, 24 sata – polnoćka

BOŽIĆ: 7.30, 9, 10.30 i 18.30 sati

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 7.30, 9, 10.30 i 18.30 sati



Virovitica – Sv. Leopold Mandić

BADNJAK:19 sati dječja polnoćka, 24 sata – polnoćka Taborište

BOŽIĆ: 8 sati – Čemernica, 9.30 – Rezovac, 11 sati – Taborište

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 8 sati – Čemernica, 9.30 – Rezovac, 11 sati – Taborište



Virovitica – BI. Alojzije Stepinac

BADNJAK: 5.55 sati – zornica, 20 sati – Sv. Đurađ, 21.30 sati – Podgorje, 24 sata – Milanovac

BOŽIĆ: 8 sati – Sv. Đurađ, 9 sati – Podgorje, 11 i 18.30 sati – Milanovac

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 8 sati – Sv. Đurađ, 9 sati – Podgorje, 11 i 18.30 sati – Milanovac

BRODSKO-POSAVSKA ŽUPANIJA

Slavonski Brod 1 – Gospa Brze Pomoći

BADNJAK: 18 sati – dječja polnoćka, 21 sat, 24 sata – polnoćka

BOŽIĆ: 9, 11, 17 i 19 sati

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 7, 9, 11, 17 i 19 sati



Slavonski Brod 2 – Duh Sveti

BADNJAK: 18.30 – dječja polnoćka, 22 sata – naselje Matije Ivanića, 24 sata – polnoćka

BOŽIĆ: 8, 10, 11.30 i 18.30

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 8, 10 i 18.30, 10 sati – Naselje Matije Ivanića

Slavonski Brod 3 – Sv. Josip Radnik

BADNJAK: 17 sati – dječja polnoćka, 24 sata – polnoćka

BOŽIĆ: 10 sati

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 10 sati



Slavonski Brod 4 – Sv. Nikola Tavelić

BADNJAK: 17 sati – dječja polnoćka, 24 sata – polnoćka

BOŽIĆ: 8.30 i 11.30

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 9:30 i 11.30



Slavonski Brod 5 – Sveta Obitelj

BADNJAK: 6, 20, 22 i 24 sata – polnoćka, 7 sati – kapela sv. Ane, 24 sata – kapela sv. Ane

BOŽIĆ: 7.30, 11 i 20 sati, 9 sati – kapela sv. Ane

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 7.30, 11 i 20 sati, 9 sati – kapela sv.Ane



Slavonski Brod 6 – Sv. Leopold Mandić

BADNJAK: 24 sata – polnoćka

BOŽIĆ: 9 i 11 sati

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 9, 11 i 18 sati



Slavonski Brod 7 – Sv. Dominik Savio

BADNJAK: 20 sati – dječja polnoćka, 24 sata – polnoćka

BOŽIĆ: 8, 10.30 i 18.30 sati

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN):8, 10.30 i 18.30 sati



Slavonski Brod 8 – Uznesenje BDM

BADNJAK: 20 sati – dječja polnoćka, 24 sata - polnoćka

BOŽIĆ: 8 i 10 sati

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 8 i 18 sati



Slavonski Brod 9 – Bezgrešno Srce Marijino

BADNJAK: 20 sati – dječja polnoćka, 24 sata – polnoćka

BOŽIĆ: 8.30 i 10.30

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 8.30,10.30 i 19 sati



Slavonski Brod 10 –Bl. Alojzija Stepinca

BADNJAK:18.30 – dječja polnoćka, 24 sata – polnoćka

BOŽIĆ: 9 i 11 sati

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 9 i 11 sati



Brodski Varoš – Krist Kralj

BADNJAK: 22 sata – Gromačnik, 24 sata – polnoćka

BOŽIĆ: 8.30 – Gromačnik, 11 sati

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 8 i 9.30 sati, 11 sati – Gromačnik



Nova Gradiška – Bezgrješno začeće BDM

BADNJAK:6 sati, 20 sati – dječja polnoćka, 24 sata – polnoćka

BOŽIĆ: 7, 9, 11 i 18 sati

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 7, 9, 11 i 18 sati



Nova Gradiška – Kraljica Sv. Krunice

BADNJAK: 22 sata – Ljupina, 24 sata – polnoćka

BOŽIĆ: 8 i 11 sati, 9.30 – Ljupina

SV. OBITELJ (SV. STJEPAN): 8 i 11 sati, 9.30 sati – Ljupina
Možda ste propustili...
Najčitanije iz rubrike
DanasTjedan danaMjesec dana
1

U PREPUNOJ TRICI ODRŽAN KONCERT JAZZA

B’s FUNstallation prodrmao Osijek

2

PRAKTIČNI BOŽJI ČOVJEK IZ FRANCUSKE

Svećenik iz aviona blagoslivlja polja

3

NA MOTOCIKLU

U Afganistan od Njemačke za 12 dana