NBA LIGA

Babo dobro gađao, ali "jazzeri" izgubili
Objavljeno 24. studenog, 2021.
Bojan Bogdanović zabio je 24 poena, pri čemu sedam trica za Utah Jazz, ali to nije pomoglo njegovoj momčadi da izbjegne poraz od Memphis Grizzliesa sa 119:118. Gosti su izborili pobjedu tricom Jarena Jacksona pet sekundi prije kraja susreta. Utakmica je mogla otići i na stranu “jazzera”, s dvije vezane trice hrvatskog košarkaša Utah je 1.28 minutu prije kraja imao +6, a potom su promašili tri napada i izgubili loptu. Bogdanović je s 24 koša bio najefikasniji u redovima Jazza, dok je Mitchell završio utakmicu s 18 poena uz slab šut 5-20. Utah je sada na skoru 11-6 i drži treće mjesto u Zapadnoj konferenciji NBA lige. Vodeća momčad Istoka Brooklyn na gostovanju je pobijedio Cleveland sa 117:112 ostvarivši šestu pobjedu u posljednjih sedam susreta. Cavsi su bili bolji u prve dvije četvrtine koje su dobili rezultatom 63:52, no Netsi su u trećoj dionici okrenuli rezultat u svoju korist nakon što su to razdoblje igre dobili sa 32:19. Phoenix je do 13. uzastopne pobjede došao na gostovanju protiv San Antonio Spursa (115:111), a Atlanta je na svom terenu pobijedila Oklahoma City sa 113:101.