VRIJEDAN PRIPREMNI USPJEH DARĐANSKOG ČETVRTOLIGAŠA

“Kraj Đole” je pao trećeligaš
Objavljeno 27. srpnja, 2020.
U sklopu priprema za sljedeća nogometna prvenstva čvršći darđanski četvrtoligaš porazio je trećeligaša iz Čepina. Domaći su u vodstvo došli kada je u čepinskom 16-ercu bio srušen Nikolić, a Kovač bio precizan iz kaznenog udarca - 1:0. Aktivnija igra u nastavku domaćinu se isplatila u 76. minuti kada je Nikolić asistirao Šorliju, a ovaj definirao pobjednika u tome pripremnom susretu - 2:0. Mogao je zadovoljiti i ohrabriti pristaše domaćih koji će znatno ambicioznije ući u sljedeće borbe za bodove.D.L.
DARDA       2 (1)

ČEPIN       0

DARDA - Igralište “Kraj Đole”. Vrijeme oblačno. Teren dobar. Gledatelja: 70. Sudac: Dario Markotić (Čeminac). Strijleci: 1:0 Kovač (32.-11m), 2:0 Šorli (76).

DARDA: K. Cvetko, Rebrina, Bat, Rolj, M. Grgić, Vodenik, Kovač, Ferenčak, Kuburić, Šorli, Nikolić. Još su igrali: H. Cvetko, Petrović, Pranjić, Bilušić, Oršoš, Trivunović i B. Marijanac. Trener: Ivica Vučak

ČEPIN: Jakovljević, Kraljević, J. Bilobrk, Goluža, Pandžić, Bognar, Brlić, P. Grgić, Jurić, Zebec, Batarilo-Ćerdić. Još su igrali: Krstanović, S. Janjiček, Bungić, Gregić, T. Janjiček, Mišković i Bede. Trener: Igor Toth