KOMPLETIRANO PRVO KOLO KUPA ŽNS-a OSJEČKO-BARANJSKOG

BSK rutinski slavio u Livani
Objavljeno 26. srpnja, 2020.
Subotnjom utakmicom u Livani kompletirano je prvo kolo kupa ŽNS-a osječko-baranjskog u čijoj je konkurenciji ostalo šest momčadi. Domaći se županijski prvoligaš nije mogao oduprijeti kvalitetnijem i spremnijem hrvatskom drugoligašu iz Bijelog Brda koji je slavio 3:1! Gosti su put prema plasmanu u sljedeći krug natjecanja trasirali u 20. minuti, kada je mladi Ivan Mihaljević pogodio mrežu Džanka - 0:1. Na sljedeći se pogodak čekalo do 63. minute, kada je kreator BSK-ove igre Muženjak poslao i drugu loptu iza leđa vratara Tomislava, koji je po nju išao i jedanaest minuta kasnije. Tada je sudbinu domaćina zapečatio Popović (0:3) da bi Nikšić, pet minuta uoči isteka devedesete, ublažio poraz sastavu iz Livane - 1:3.D.L.