MALONOGOMETNI TURNIR TRI KORNERA PENAL

Caffe bar Exclusive izbacio D.G.O., danas finalna večer
Objavljeno 11. srpnja, 2020.

Večeras ćemo doznati pobjednike u svih šest kategorija na 17. malonogometnom turniru Tri kornera penal.

Seniorska polufinala odigrana su sinoć, a u svim ostalim uzrastima sudionici finala su poznati. U kategoriji početnika to će biti Perfect team i La Gondola koji su na posve različite načine izborili završni susret turnira. Perfect team i Osječki taxi odigrali su tvrdu utakmicu bez pogodaka u kojoj se o finalistu odlučivalo raspucavanjem penala. Više mirnoće imao je Perfect team i slavio sa 3:2. La Gondola je, pak, u finale ušla u velikom stilu svladavši Pekarnicu Uvijek friško Čepin s čak 5:1. Neuobičajeno izvjesna bila su polufinala u kategoriji veterana gdje smo dobili reprizu prošlogodišnjeg finala između Limunčića i Auto Baranja Skripte. Limunčići, koji su ujedno i branitelji naslova pobjednika turnira, lako su izborili ulazak u finale jer su doslovce zatrpali mrežu Rossonera pobijedivši ih čak sa 7:0. Uvjerljiva je bila i Auto Baranja Skripta kojoj su Tenjci iz Caffe bara Porto Bricking pružili žilaviji otpor, ali nisu mogli više od toga, pa je AB Skripta s čistih 3:0 dobila priliku uzvratiti Limunčićima za prošlogodišnji poraz u finalu. U posljednja dva seniorska četvrtfinala dogodilo se veliko iznenađenje. Caffe bar Exclusive neočekivano je izbacio branitelja naslova D.G.O. Bio je to jedan od onih dana kada D.G.O.-u lopta jednostavno nije htjela u mrežu. Čak su zapucali i šesterac i tako se oprostili od titule koju su osvajali u tri navrata. Još manje neizvjesnosti bilo je u susretu u kojemu je Osječko Crni Radler posve nadigrao i uvjerljivo svladalo Quart caffe sa 6:2. Ispalo je tako da su utakmice koje su trebale biti tvrde i neizvjesne na koncu otišle u posve drukčijem smjeru, ali valjda će današnja finalna večer biti neizvjesnija i uzbudljivija za gledatelje. Ako ništa drugo, u seniorskoj konkurenciji turnir će osvojiti momčad kojoj dosad to još nikada nije uspjelo. Bar po imenu, jer u sastavu Kroko sport travela ima dosta igrača koji su već osvajali Tri kornera penal, ali pod drugim imenima. D.Keler

RASPORED FINALNE VEČERI
17 sati: Donji grad - Olimpija Nex car (limači - finale), 17.25: Perfect team - La Gondola (početnici - finale), 17.50: MNK Darda - Turck servis Buzina Vuka (mlađi pioniri - finale), 18.15: Građevinarstvo Hebron - Caffe bar Onyx Čepin (stariji pioniri - finale), 19: Rossoneri - Caffe bar Porto Bricking (veterani - za 3. mjesto), 19.40: Limunčići - Auto Baranja Skripta (veterani - finale), 20.20: seniori za 3. mjesto, 21: seniori - finale.