PREMIJER LIGA

Spačva treći put poražena ove godine
Objavljeno 18. veljače, 2020.
Rukometašima Spačve Vinkovci ove sezone ne ide dobro. Doživjeli su i treći poraz u nastavku prvenstva Paket 24 Premijer lige, proteklog vikenda bodove su ostavili u Sesvetama.

Vinkovčani su dobro otvorili susret i prvi dio prvog poluvremena bili su u stalnom vodstvu. No nakon 15-ak minuta stvari su za njih krenule loše. Sesvete su okrenule i na odmor otišle s vodstvom 12:8. U nastavku su domaći rukometaši bez većih problema održavali stečenu prednost, pa je još i udvostručili za relativno laku pobjedu. Bila je to utakmica bez veće žustrine, dovoljno je kazati kako su Sesvete imale samo jedno, a kod Vinkovčana ni jedno isključenje. Ni gostujući strijelci nisu bili posebno uspješni, Spačvu su predvodili Marko Nađ i Marko Vignjević s četiri pogotka.
Ovaj poraz nije izbacio Vinkovčane iz kruga kandidata za nastup u Ligi za prvaka, ali im je zakomplicirao situaciju. U svakom slučaju za Ligu za prvaka moraju mnogo bolje i napokon pobjeđivati. A. G.