Gazzetta: Kalinić je promašaj
Objavljeno 24. siječnja, 2020.
Nikoli Kaliniću nikako da krene u Romi. Bivši hrvatski nogometni reprezentativac u rimski je klub stigao na posudbu iz Atletico Madrida, ali igra loše i ne uspijeva zabiti pogodak, čak ni iz najizglednijih situacija. Roma je u četvrtfinalnoj utakmici talijanskog kupa na poluvremenu gubila 3:0 od Juventusa, a u prvoj minuti drugog dijela napadač Rimljana bio je u fantastičnoj šansi da s tri metra zabije za goste, no Kalinić je promašio. Nakon susreta krenula je nova lavina kritika na njegov račun, ugledni Gazzetta dello Sport ocijenio ga je neprolaznom peticom uz obrazloženje: “Njegov posljednji gol ostao je daleko u povijesnim knjigama, zabio je lani 16. siječnja. Kalinić je promašaj, nedostojna je zamjena za Edina Džeku, prvog apadača Rome.”