NBA LIGA

Bogdanović raspoložen protiv bivšeg kluba
Objavljeno 16. siječnja, 2020.
Traje i dalje pobjednička serija Utaha, koji već deset utakmica ruši sve suparnike. Niz je nastavljen u Brooklynu, a hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović svoj je bivši klub u pobjedi 118:107 počastio s 18 poena (šut 8-16, trice 2-2), a u 32 minute na terenu dodao je još dva skoka i jednu ukradenu loptu. U LA-u je izostao obračun hrvatskih centara, Ivica Zubac igrao je za Clipperse, a za goste iz Clevelenda priliku nije dobio Ante Žižić. On je s klupe svjedočio pobjedi Clippersa 128:103, u čijim je redovima Zubac upisao svoj šesti double-double učinak sezone. Za 25 minuta, zabio je 12 poena (šut iz igre 6-8), imao je deset skokova, ali i dvije asistencije i četiri blokade. Dragan Bender igrao je za Milwaukee, koji je svladao New York 128:102. Nije poentirao za 21 minutu (0-3), ali je imao sedam skokova, dvije asistencije te blokadu i ukradenu loptu. Phoenix je poražen kod Atlante 123:110, a Dario Šarić igrao je za goste 19 minuta. Upisao je samo četiri poena (1-4), uz skok, dvije asistencije i ukradenu loptu. N.B.