JELISAVAC

Ždinjak zabio četiri pogotka, Belišćani projurili “sedmicom”
Objavljeno 18. studenog, 2019.
Nogometaši Vihora doživjeli su visok poraz od Belišća koje je, s obzirom na ono što se događalo na nekad neosvojivoj „Koreji“, moglo pobijediti i s još većom razlikom. Gosti su poveli već u četvrtoj minuti kada je Agatić uposlio strijelca Ždinjaka. Isti je igrač potom pucao pokraj vratnice, a novu priliku u 13. minuti nije propustio. Samo pet minuta kasnije Ždinjak je već stigao i do hat-tricka, Banović je obranio prvi udarac, no odbio je loptu na njegovu glavu, a on je ovaj put bio precizan. U 23. minuti Vihor je ostao i s igračem manje, nakon što je iskusni Kuburić, nezadovoljan suđenjem, uputio psovke glavnom i pomoćnom sucu. Brojčanu prednost gosti su brzo iskoristili, a nakon dobrog proigravanja u strijelce se upisao i Paulić za 4:0.

Isti je igrač postigao i prvi pogodak u nastavku, nakon proigravanja Agatića u 50. minuti, a i nakon toga pogotka Belišćani su nastavili stvarati prilike. Do kraja susreta do svog četvrtog pogotka stigao je raspoloženi Ždinjak, mrežu Vihora zatresao je i Barišić, dok je u sudačkoj nadoknadi vremena za Jelisavčane počasni pogodak postigao Pavlović. S.S.
Vihor       1 (0)

Belišće       7 (4)

JELISAVAC – Igralište Korea. Gledatelja: 200. Sudac: Krešimir Vidačić (Osijek) 7. Strijelci: 0:1 Ždinjak (4), 0:2 Ždinjak (13), 0:3 Ždinjak (18), 0:4 Paulić (36), 0:5 Paulić (50), 0:6 Ždinjak (65), 0:7 Barišić (83), 1:7 Pavlović (90). Žuti kartoni: Pavlović, Šulava (Vihor). Crveni karton: Kuburić (Vihor, 23).

VIHOR: Banović 5, Purgar 5,5, Kuburić 5, Jović 5,5 (od 54. M. Kubala -), Ferenčak 5, Pavlović 5,5, Kasač 5,5, S. Kubala 5 (od 54. Radinković -), Šulava 5,5, Drahotuski 5, Čaušić 5 (od 46. Vratković 5,5).

BELIŠĆE: Stanić 7, Žaja 7, Lacković 7, Pačar 7 (od 60. Barišić -), Ždinjak 9, Agatić 7, Paulić 8, Išasegi 6,5, Rosandić 6,5 (od 68. Jakić -), Anić 6,5 (od 51. D. Damjanović -), B. Damjanoviæ 6,5.

IGRAČ UTAKMICE: BENJAMIN ŽDINJAK (BELIŠĆE)