TENIS

Pavić i Soares bez naslova u Stockholmu
Objavljeno 20. listopada, 2019.
Hrvatski tenisač Mate Pavić i Brazilac Bruno Soares u nedjelju nisu mogli do novog naslova na Touru. Poraženi su u finalu parova na ATP turniru u Stockholmu od Finca Henrija Kontinena i Francuza Edouarda Roger-Vasselina sa 6:4, 6:2 poslije samo 67 minuta igre. Finac i Francuz zaustavili su uspješan niz Pavića i Soaresa, koji je trajao osam susreta. Naime, hrvatsko-brazilska kombinacija u Švedsku je došla nakon što je u Šangaju osvojila svoj prvi zajednički naslov, i to na turniru iz Masters 1000 serije. I u Stockholmu su odlično igrali, ali nisu mogli do novoga pobjedničkog pokala. Paviću je finale u Stockholmu bio treći nastup u završnici u 2019. godini, u svibnju je s Austrijancem Oliverom Marachom osvojio Ženevu, zatim je sa Soaresom osvojio Šangaj, a nakon trećeg finala teren je napustio poražen.
Pavić i Soares trenutačno su na 15. mjestu Utrke za ATP finale u Londonu, a za osmom pozicijom zaostaju čak 950 bodova. I. Li.