NAŠICE

NAŠK u prvom domaćem susretu preko Oriovčana do prve pobjede
Objavljeno 9. rujna, 2019.
Nakon što su prvenstvo otvorili s dva gostovanja, s kojih su donijeli jedan bod, nogometaši NAŠK-a u prvoj su domaćoj utakmici uvjerljivo stigli do prve pobjede. Do vodećeg pogotka Našičani su stigli u 10. minuti, Vinogradac je dubinskom loptom pronašao brzog Tomića, koji se sjurio i prebacio vratara Hercega. To im je dalo dodatna "krila" i drugi je gol visio u zraku, a došao je sedam minuta prije odmora. Na ubačenu loptu netko od Oriovčana igrao je rukom u svom šesnaestercu, a siguran realizator najstrože kazne bio je Firmino. U drugo poluvrijeme gosti su krenuli odlučnije, no bez konkretnih prilika, a domaćin je čekao svoju iz kontranapada. Deset minuta prije kraja brzi Mikola prošao je po lijevoj strani i loptu servirao Libongu, drugom internacionalcu u redovima Našičana, koji iz blizine pogađa mrežu Oriolika. (SS)
NAŠK*3 (2)

Oriolik*0

NAŠICE - Gradski stadion. Gledatelja 150. Sudac: Nikola Vuković (Osijek) 7. Strijelci: 1:0 Tomić(10), 2:0 Firmino (38-11m), 3:0 Libong (80). Žuti kartoni: Firmino, Gašparić, Mađaš, Hećimović (NAŠK), Barišić, Stubičan, J. Gospočić, Lucić (Oriolik).

NAŠK: Mikšić 7, Lukačić 7 (od 85. Nikolić -), Libong 7,5, Tomić 8, Vinogradac 7,5, Firmino 7 (od 75. Mikola 7), Gašparić 7, Mađaš 7,5 (od 67.Vučemilović -), Barišić 7, Hećimović 7, Rukavina 7.

ORIOLIK: Herceg 5, Velić 5 (od 46. Lucić 5,5), Jurević 5, Mijić 5, Ðerek - (od 23. Kokotović 5,5), Jurić 5, Barišić 5,5, Stahović 5,5, Stubičan 5,5, J.Gospočić 5(od 46. Z. Gospočić 5).

IGRAČ UTAKMICE: MIHAEL TOMIĆ (NAŠK)